Juliusz Kosin, Pejzażografia
Od 1 sierpnia 2016 do 27 sierpnia 2016

Juliusz Kosin (ur. 1989, Częstochowa)
Aglomeracja XXXIII, 2014 r.
Cena: 6 000 zł
Aglomeracja XXXIII, 2014 r.

Cena: 6 000 zł

olej/płótno, 80 x 140 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'J. Kosin 14''
ID: 43127