Juliusz Kosin, Pejzażografia
Od 1 sierpnia 2016 do 27 sierpnia 2016

Juliusz Kosin (ur. 1989, Częstochowa)
Aglomeracja XXXII, 2014 r.
Cena: 7 000 zł
Aglomeracja XXXII, 2014 r.

Cena: 7 000 zł

olej/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'J. Kosin 2014'
ID: 43126

Dodaj obiekt

Figurka - Para dworska, XX w.
Cena wylicytowana: 300 zł
Miśnia
Komplet do kawy, XX w.
Cena wylicytowana: 500 zł
Miśnia
Patera, XX w.
Miśnia
Patera, XX w.
Cena wylicytowana: 480 zł
Karafka z korkiem, XX w.
Cena wylicytowana: 80 zł
Niemcy, Nymphenburg
Figurka - 'Leżący jelonek', 1 poł. XX w.
Berlin
Kobieta na koniu, 1918 r.
Macierzyństwo, XX w.
Royal Copenhagen
Figurka - 'Foka', przed 1923 r.
Cena wylicytowana: 150 zł
Wazon
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Wazon, pocz. XX w.
Wazon
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Miśnia
Talerz obiadowy, XIX/XX w.
Miśnia
Talerz obiadowy, XIX/XX w.
Miśnia, Marcolini
Talerz, XVIII/XIX w.
Patera o falistym brzegu, XX w.
Cena wylicytowana: 170 zł
Rosenthal
Komplet do konfitur, XX w.
Miśnia
Talerz z serwisu łabędziego, 1935 - 1947
Miśnia
Musztardniczka, początek XX w.
Murano (?)
Figurka - Rybka, XX w.
Cena wylicytowana: 150 zł
Wiedeń
Zestaw na biurko w formie serca, XIX w.
Royal Copenhagen
Dzbanek do herbaty, przed 1923 r.
Royal Copenhagen
Figurka - 'Ptaszki na gałązce', po 1923 r.
Niemcy, Passau
Figurka - Akt stojącej akt kobiety, ok. 1925 r.
Cena wylicytowana: 750 zł
Wazon
Wazon
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Waza, XX w.
Wazon, XX w.
Drezno, Helena Wolffsohn
Wazka, XX w.
Wałbrzych, KPM
Komplet do kawy, XX w.
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Talerz dekoracyjny, XX w.
Miśnia
Talerz, XX w.
Miśnia
Półmisek, XX w.
Miśnia
Półmisek, XIX/XX w.
Cena wylicytowana: 190 zł
Miśnia
Para spodeczków, XX w.
Miśnia
Puzderko, 1 poł. XX w.
Miśnia
Talerze przystawkowe, XX w.
Wazon, XX w.
Cena wylicytowana: 75 zł
Jerome Massier Vallauris
Wazon, 1 poł XX w.
Butelka z korkiem, XX w.
Butelka toaletowa, XX w.
Butelka toaletowa, XIX/XX w.
Ampułka, XX w.
44
Flakon na perfumy
Kielich, XX w.
Ćmielów, projekt prof. L. Tomaszewski
Figura - 'Kruk zbrojny', 1959 r.
47
Ćmielów
Figurka pieska 'Spaniel', po 1950 r.
48
Miśnia
Figurka 'Niedźwiedź', XX w.
49
Kopenhaga
Figurka - 'Mały pekińczyk'
Cena wylicytowana: 135 zł
50
Kopenhaga
Figura - 'Słoń', XX w.
Cena wylicytowana: 450 zł
51
Karafka z korkiem i 6 kieliszków, około poł. XX w.
Cena wylicytowana: 300 zł
52
Krista, Niemcy
Flakon na perfumy, XX w.
53
Rosenthal
Zestaw porcelanowy, XX w.
54
Ćmielów
Figurka 'Pan Twardowski', po 1950 r.
55
Para wazoników, XX w.
56
Rosenthal
Para podstawek, XX w.
Cena wylicytowana: 25 zł
57
Karafka z korkiem, XX w.
Cena wylicytowana: 50 zł
58
Murano (?)
Karafka z korkiem i 6 kieliszków, XX w.
59
Belgia, Val - Saint - Lambert
Wazonik, lata 30.XX w.
60
Kałamarz, XX w.
61
Niemcy
Figurka - 'Dziewczynka z lalką', XX w.
62
Ćmielów
Figurka 'Pudel', 2 poł. XX w.
63
Ćmielów
Popielniczka 'Juhas', 1941 r.
64
WMF, Niemcy
Karafka z korkiem i naczynie na lód z okuciem i pałąkiem, XX w.
65
Przenośny barek, 1 poł. XX
Cena wylicytowana: 900 zł
66
Karafka z korkiem, XX w.
67
Szklanica, XX w.
68
Kielich ze sceną myśliwską, XX w.
Cena wylicytowana: 650 zł
69
Karafka z korkiem, XX w.
70
Karafka z korkiem, XX w.
71
Shaker do drinków, XX w.
72
Horodnica
Figurka - 'Ptaszki', 1 poł. XX w.
73
Wazonik, pocz. XX w.
74
Miśnia
Serwis do kawy, XIX/XX w.
75
Wallendorf
Filiżanka ze spodkiem, l. 20-te XX w.
76
Rosenthal, Selb Bavaria
Śniadaniówka, XX w.
Cena wylicytowana: 60 zł
77
wytwórnia Kadyny koło Elbląga
Figura - Pustułka, lata 30 - te XX w.
78
Holandia
Dzbanek, XX w.
79
Miśnia
Para talerzyków, ok. poł. XX w.
Cena wylicytowana: 45 zł
80
Tiefenfurt
Wazka do sosów, XIX/XX w.
Cena wylicytowana: 320 zł
81
Tułowice
Kpl deserowy, XX w.
82
Chiny
Miska, XIX/XX w.
83
Szwecja, Kosta Boda
Wazon kryształowy w stylu Art Deco, 1934 r.
Cena wylicytowana: 800 zł
84
Romanow
Serwis do kawy, XX w.
85
Szwecja, Röstrand
Wazon, XX w.
86
Wedgwood
Puzderko z pokrywą, XX
87
Wedgwood
Kubeczek, XX w.
88
Hanau
Sosjerka, pocz. XX w.
Cena wylicytowana: 1 500 zł
89
Naczynie do ponczu z pokrywą, 1 poł. XX w.
Cena wylicytowana: 2 500 zł
90
Rosja, Suszkin
Samowar, XIX w.
Cena wylicytowana: 400 zł
91
Kałamarz, XX w.
Cena wylicytowana: 300 zł
92
WMF
Kubełek do mrożenia szampana, XX w.
93
Figurka - Napoleon Bonaparte, ok. międzywojenny
94
Fraget
Patera w stylu art. deco
Cena wylicytowana: 2 400 zł
95
Austro - Węgry
Podstawka na cygaro, 4 ćw. XIX w.
Cena wylicytowana: 280 zł
96
Paul COMDERA
Przycisk do papieru z figurką martwego wróbla
97
Dzban z pokrywą, XVIII w.
98
Kufel z pokrywą, XVII/XVIII w.
99
Kałamarz z figurką szlachcica, XX w.
100
Piersiówka, XX w.
Cena wylicytowana: 300 zł
101
Zestaw do dań chińskich
102
Wiedeń
Zestaw do jajek, 1846 r.
103
Niemcy
Torebka balowa, 1 poł. XX w.
104
Patera, XX w.
105
Niemcy
Miseczka, lata 20/30 - te XX w.
Cena wylicytowana: 240 zł
106
Moskwa, złotnik 'A A'
Miseczka, 1863 r.
Cena wylicytowana: 140 zł
107
Moskwa
Tabakierka, 1859 r.
108
Anglia
Portfelik, 1 poł. XX w.
Cena wylicytowana: 600 zł
109
Portfelik z łańcuszkiem, 1 poł. XX w.
110
Niemcy
Komplet 12 łyżeczek, XIX/XX w.
111
Niemcy
Zestaw do czekolady, ok. 1935 r.
Cena wylicytowana: 700 zł
112
Pojemnik z pokrywą, XX w.
113
Niemcy
Widelczyk i łyżeczka, XX w.
Cena wylicytowana: 60 zł
114
Ramka, XIX/XX w.
Cena wylicytowana: 1 400 zł
115
Zestaw na biurko, XX w.
116
Warszawa, firma Fraget
Cukiernica, lata 30-te XX w.
Cena wylicytowana: 1 100 zł
117
Pojemnik na słodzik, XX w.
118
Niemcy
Butla myśliwska, 1 poł. XX w.
119
Walker&Hall Sheffield
Ruszt na tacy, XX w.
120
Kabaret do przypraw, 2 poł. XX w.
121
Paterka, XX w.
122
Paterka dwudzielna, XX w.
Cena wylicytowana: 220 zł
123
Anglia
Szkatuła zamykana na kluczyk, XX w.
124
WMF, Plewkiewicz - taca
Komplet do sałaty (4 szt.)
125
Patera, XX w.
126
Para serwetników, ok. poł. XX w.
127
Dzbanek i mlecznik, XX w.
Cena wylicytowana: 120 zł
128
Fraget, Warszawa
Dzbanek do kawy, po 1896 r.
129
Kpl sztućców obiadowych dla 12 osób, XX w.
Cena wylicytowana: 500 zł
130
Austro - Węgry, złotnik 'IK'
Ramka na miniaturę, 1891 - 1901
131
Dania, złotnik 'PETERS'
Patera, około poł. XIX w.
132
Szwecja
Stojak na grzanki, XX w.
Cena wylicytowana: 290 zł
133
Niemcy
Para wazonów, XX w.
134
Para kubeczków, XX w.
135
Pióro wieczne, XX w.
Cena wylicytowana: 230 zł
136
Obsadka na ołówek, XX w .
137
Szczypce do koster cukru, XX w.
138
Polska
Cena wylicytowana: 310 zł
139
ACIER
Zestaw do manicure
140
Szwecja
Para szczotek, 1 poł. XX w.
141
Viking Plate, Kanada
Kawiornica, XX w.
142
Anglia
Kpl toaletowy, XX w.
143
Sosjerka, XX w.
Cena wylicytowana: 65 zł
144
Art Krupp Berndorf
Dzbanek do parzenia herbaty, ok. międzywojenny
145
Art Krupp Berndorf
Mlecznik, ok. międzywojenny
146
Warszawa
Dzbanek, XX w.
147
Muffin dish, XX w.
Cena wylicytowana: 50 zł
148
Para lichtarzy, XX w.
149
Cukiernica, XX w.
Cena wylicytowana: 110 zł
150
Herbatnica, XX w.
Cena wylicytowana: 300 zł
151
Naczynia na przyprawy, XX w.
Cena wylicytowana: 60 zł
152
Bliski Wschód
Konew na wodę, XX w.
Cena wylicytowana: 60 zł
153
Para kubków, XX w.
154
James Dickson&Son
Podgrzewacz, XX w.
155
Christofle
Taca z uchwytami, XX w.
156
Taca z uchwytami
157
Model żaglowca, pocz. XX w.
Cena wylicytowana: 900 zł
158
Katana japońska
159
Anglia, Birmingham
Fajka w etui, 1898 r.
Cena wylicytowana: 200 zł
160
Album na fotografie, XX w.
161
Album na fotografie, pocz. XX w.
162
Skrzynka, XIX/XX w.
163
Tasak w formie lisa, ok. poł XX w.
164
Toaletka, XX w.
165
Laska, XX w.
166
Rosja
Laska, pocz. XX w.
Cena wylicytowana: 600 zł
167
Laska, XX w.
168
Zegar - budzik, 1 połowa XX w.
Cena wylicytowana: 440 zł
169
Pistolet, 2 poł. XVIII w.
170
Francja, manufaktura Liege
Pistolet podróżny, poł. XIX w.
171
Oris
Budzik podróżny, 1 poł. XX w.
Cena wylicytowana: 300 zł
172
Prochownica, około poł. XIX w. (?)
173
Barometr z termometrem, XX w.
174
Szkatułka, 3 ćw. XIX w.
175
Wakizashi, okres Endo, XVIII w.
176
177
Salonik w stylu Ludwika XVI, XX w.
Cena wylicytowana: 2 000 zł
178
Tondo - Śpiewające cherubiny
179
F. Robak
Plakieta Józefa Piłsudskiego, 1928 r.
Cena wylicytowana: 1 100 zł
180
Skarbonka, 1 poł. XX w.
181
Drew&Sons
Przybornik podróżny, XIX/XX w.
182
Wieszak przenośny, XX w.
183
Szafka narożna, XIX w.
184
USA
Kufer podróżny, XX w.
185
Taboret do pianina, XX w.
186
Fotel w stylu eklektycznym, XX w.
Cena wylicytowana: 600 zł
187
Fotel, XX w.
188
Francja
Barek, ok. międzywojenny
189
Para krzeseł w stylu eklektycznym, XX w.
190
Stojak na przybory do kominka, XX w.
Cena wylicytowana: 450 zł
191
192
Para foteli, 2 poł. XIX w.
193
Niemcy
Stół, 2 poł. XIX w.
194
Naczynie do ogrzewania pościeli, XX w.
195
Stefan Domaradzki
Pejzaż z zachmurzonym niebem, 1949 r.
Cena wylicytowana: 1 300 zł
196
Stefan Domaradzki
Leśna droga, 1948 r.
197
Otto Axer
Scena rodzajowa z postaciami, 1977 r.
Cena wylicytowana: 600 zł
198
Maja Berezowska
Syrena, 1950 r.
Cena wylicytowana: 1 750 zł
199
Autor nierozpoznany
Pojenie koni, 1911 r.
200
Autor nierozpoznany
"Mały Książę", 1974 r.
201
Napoleon Orda
Płowce
Cena wylicytowana: 350 zł
202
Zamek w Szydłowcu
203
Portret Karola I i Henrietty
204
Milomierz
205
Autor nierozpoznany
Huzar na koniu
Cena wylicytowana: 1 400 zł
206
Autor nierozpoznany
Napoleon na koniu
Cena wylicytowana: 1 500 zł
207
Czesław Znamierowski
Pejzaż z zaroślami
208
Szymon Müller
Martwa natura z zielonym wazonem
209
Szymon Müller
Martwa natura z dzbanem
210
Portret mężczyzny, 1968 r.
211
Żniwiarze
212
Wincenty Wodzinowski
Kobieta w koralach - Alina
213
Fryderyk Pautsch
Akt odwróconej
214
Autor nierozpoznany
Łodzie na Helu, 1935 r.
215
Mieczysław (Mieszko) Jabłoński
"Jerozolima", 1933 r.
216
Pejzaż, 1922 r.
217
Stanisław Klimowski
Akt stojącej, 1937 r.
218
Dziewczyna z kotem, 1931 r.
219
Kacper Żelechowski
"Dziewczynka", 1916 r.
220
Andrzej Malinowski
"Brzeg polskiego morza - Orłowo"
221
Zadumana
222
Kościół św. Anny w Wilnie, 1930 r.
223
Maja Berezowska
Laurka, 1960 r.
224
Maja Berezowska
Martwa natura z makami
225
Autor nierozpoznany
Pejzaż
Cena wylicytowana: 140 zł
226
Ulewa, 2007 r.
227
Jerzy Panek
Autoportret
228
Pejzaż polski
229
Henryk Policht
Gęsi na ściernisku, 1917 r.
230
Błażej Iwanowski
Róże w wazonie
231
Autor nierozpoznany
Pejzaż, 1911 r.
Cena wylicytowana: 260 zł
232
Pejzaż o zachodzie słońca, 1909 r.
Cena wylicytowana: 100 zł
233
Autor nierozpoznany
Po żniwach
234
Autor nierozpoznany
Ulica w Paryżu
235
Stefan Norblin
Odaliska
Cena wylicytowana: 1 000 zł
236
Droga do wsi
237
Góral prowadzący konia, 1932 r.
Cena wylicytowana: 220 zł
238
Autor nierozpoznany
Studia aktu męskiego, 1929 r.
239
Autor nierozpoznany
Po burzy
240
Pejzaż wieczorny z dorożkami
241
Pejzaż z postaciami na drodze
242
Władysław Roguski
Kościół klarysek w Bydgoszczy
Cena wylicytowana: 150 zł
243
Polonez - ilustracja do 'Pana Tadeusza' Adama Mickiewicza
244
Stanisław Jakubowski
Widok na Wawel
245
Stanisław Jakubowski
Barbakan
246
Stanisław Jakubowski
Brama Floriańska i Widok z krakowskiego Kazimierza
247
Stanisław Jakubowski
Kościół Mariacki
248
Stanisław Jakubowski
Katedra Wawelska
249
Kościół, 1931 r.
250
Półakt mężczyzny
251
Orka, 1919 r.
Cena wylicytowana: 200 zł
252
Jan Stanisławski
Wiejska chata, 1899 r.
Cena wylicytowana: 700 zł
253
Japonia
Walka samurajów, XIX w.
254
Japonia
Samuraj
255
Scena łowiecka - Dziki
256
Scena łowiecka - Polowanie na jelenie
257
Scena z wyścigów konnych, ok. 1850 r.
258
Maurice Blond
Obraz dwustronny - Portret kobiety, Martwa natura
259
Władysław Bielecki
"Wejście na Wawel"
Cena wylicytowana: 400 zł
260
Kazimierz Podsadecki
Akt klęczący, 1956 r.
Cena wylicytowana: 1 500 zł
261
Kosz z kwiatami, XVIII w.
Cena wylicytowana: 1 500 zł
262
Autor nierozpoznany
Zima w miasteczku
Cena wylicytowana: 1 800 zł
263
Tadeusz Kokietek
Tatar na koniu, 1942 r.
264
Czesław Tański
Ruiny w Ossalinie, 1916 r.
Cena wylicytowana: 750 zł
265
Emil Lindemann
"Ojców", 1935 r.
266
Stanisław Sawiczewski
Leżąca kobieta
267
Stanisław Sawiczewski
Siedzący akt kobiety
268
Stanisław Sawiczewski
Akt kobiety
Cena wylicytowana: 200 zł
269
Stanisław Sawiczewski
Akt męski
270
Stanisław Sawiczewski
Portret kobiety, 1922 r.
Cena wylicytowana: 400 zł
271
Stanisław Sawiczewski
Widok z cerkwią
Cena wylicytowana: 800 zł
272
Stanisław Sawiczewski
Pnie drzew, 1911 r.
273
Stanisław Sawiczewski
Sosna, 1915 r.
Cena wylicytowana: 300 zł
274
Stanisław Sawiczewski
Szkic ruin
Cena wylicytowana: 260 zł
275
Stanisław Sawiczewski
Szkic lustra
276
Bez tytułu, 2005 r.
Cena wylicytowana: 1 800 zł
277
Bez tytułu, 2004 r.
Cena wylicytowana: 1 900 zł
278
"W lesie", 1982 r.
279
"Kompozycja", 1962 r.
280
"Kompozycja", 1962 r.
281
"Doktor Żywago I", 2005 r.
282
"Doktor Żywago II", 2005 r.
283
"Doktor Żywago II", 2005 r.
284
Lucjan Mianowski
"Akt we wnętrzu", 1974 r.
285
Stefan Gierowski
Bez tytułu, 1961 r. - z teki "Konfrontacje"
286
Zygmunt Rytka
"Kontakt", 1993 - 2003
287
Jan Dobkowski
Bez tytułu, 1993 r.
288
Edward Dwurnik
"NY", 2003 r.
289
Edward Dwurnik
"Nowy Jork", 2003 r.
290
Edward Dwurnik
"Kobieta zdradzona", 2007 r.
291
Edward Dwurnik
"Bielska Jesień", 2007 r.
292
Łódź Kaliska
"Nocny sklep", 2006 r.
Cena wylicytowana: 2 200 zł
293
Łódź Kaliska
"Parlament", 2006 r.
Cena wylicytowana: 2 200 zł
294
Waldemar Petryk
"Palimsest IV", 2006 r.
295
Jerzy Truszkowski
NAO1, 1985 r.
296
Tomasz Ciecierski
Bez tytułu, z serii Ksero, 2003-2004
Cena wylicytowana: 450 zł
297
Radyne, 1977 r.
298
Tomasz Ciecierski
299
Marta Deskur
bez tytułu z cyklu "Fanshon II", Motyw 8, 2004 r.
Cena wylicytowana: 800 zł
300
Marta Deskur
bez tytułu z cyklu "Fanshon II", Motyw 17, 2004 r
Cena wylicytowana: 800 zł
301
Marta Deskur
bez tytułu z cyklu "Fanshon II", Motyw 25, 2004 r.
302
Agnieszka Kieliszczyk
"koszule", 2003 r.
Cena wylicytowana: 650 zł
303
Agnieszka Kieliszczyk
"Ubieranie", 2003 r.
Cena wylicytowana: 900 zł
304
Tomasz Karabowicz
Autoportret
305
Anna Czarnota
"W głębokim mieszkać chcę oceanie", 2007 r.
306
Anna Czarnota
"Autoportret", 2007 r.
307
"Czarny", 2003 r.
Cena wylicytowana: 420 zł
308
Wilhelm Sasnal
"Map trap", 2003 r.
Cena wylicytowana: 1 500 zł
309
"Południe nieba", 2003 r.
Cena wylicytowana: 150 zł
310
"Concorde is dead", 2003 r.
Cena wylicytowana: 750 zł
311
Wilhelm Sasnal
"Namaluj mnie", 2003 r.
Cena wylicytowana: 1 500 zł
312
Adam X
Winylowiec, 2007 r.
Cena wylicytowana: 800 zł
313
Paweł Kałużyński
"Łódź", 2007 r.
314
Paweł Kałużyński
"Vellano", 2006 r.
315
Mariusz Tarkawian
Przed wiadomo czym z cyklu "Pięć dni w Warszawie", 2007 r.
316
Mariusz Tarkawian
przed PKiN z cyklu "Pięć dni w Warszawie", 2007 r.
317
Dorota Buczkowska
bez tytułu
318
Dorota Buczkowska
Bez tytułu
319
Anna Okrasko
Bez tytułu, z cyklu "Marta Wracaj", 2006 r.
Cena wylicytowana: 600 zł
320
Anna Okrasko
Bez tytułu, z cyklu "Marta Wracaj", 2006 r., dyptyk
Cena wylicytowana: 950 zł
321
Grupa Twożywo
"Ich liebe dich" 2005 r.
Cena wylicytowana: 550 zł
322
Grupa Twożywo
"Baw się i pracuj" 2006 r.
Cena wylicytowana: 1 300 zł
323
Grupa Twożywo
"Jeder Mensch ist ein Pollen?", 2005 r.
Cena wylicytowana: 450 zł
324
Maria Kiesner
"Hotel Merkury", 2007 r.
Cena wylicytowana: 2 800 zł
325
Maria Kiesner
"Skocznia Legia", 2007 r.
Cena wylicytowana: 1 900 zł
326
Ivo Nikić
"ludzik" , 2006 r.
327
Ivo Nikić
"ludzik", 2006 r
328
Joanna Pawlik
Bez tytułu
Cena wylicytowana: 1 900 zł
329
"Dziesięć groszy", 2001 r.
330
"sto złotych, PROLETARYAT", 2002 r.
331
Janusz Przybylski
"Odpoczywanie", 1985 r.
332
Ludwik Maciąg
"Sanna"
Cena wylicytowana: 11 000 zł
333
"Sanna"
334
Henryk Berlewi
"Akt", 1922 r.
Cena wylicytowana: 5 300 zł
335
Kajetan Sosnowski
Obraz czarny - szyty
336
Kajetan Sosnowski
Obraz biały - szyty
337
Kajetan Sosnowski
Obraz zielony
338
Jacek Łydżba | Bez tytuły (Jeźdźcy), 2013 akryl/papier, 40,5 x 29 cm (w świetle passe-partout); sygnowany i datowany p.d.: 'Jacek Łydżba | 201
Kompozycja
339
Alfred Lenica
Kompozycja abstrakcyjna
340
Jarosław Kachmar | Bez tytułu, 1996 akwarela/papier, papier, 21 x 18 cm; sygnowany i datowany śr.d.: 'Kachmar 96'Opłaty:<
"Asambl", 2003 r.

Twoje wybrane obiekty

Rodzaj wydruku