Juliusz Kosin, Pejzażografia
Od 1 sierpnia 2016 do 27 sierpnia 2016

Juliusz Kosin (ur. 1989, Częstochowa)
Aglomeracja II, 2012 r.
Cena: 8 500 zł
Aglomeracja II, 2012 r.

Cena: 8 500 zł

olej/płótno, 100 x 180 cm
sygnowany na odwrociu: 'J. Kosin'
ID: 43125