Jakub Zucker. Nowoczesny romantyk
20 lutego 2020 godz. 19:00

Estymacja: 5 000 - 7 000 zł

Estymacja: 5 000 - 7 000 zł

olej/płótno, 56 x 46 cm
sygnowany p.g.: 'J. Zucker'
ID: 82230
  • Jakub Zucker, tekst Joanna Tarnawska, Warszawa 2011, s. 39 (il.)