Jakub Zucker. Nowoczesny romantyk
20 lutego 2020 godz. 19:00

Estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Estymacja: 6 000 - 8 000 zł

olej/płyta pilśniowa, 22,5 x 17 cm
sygnowany l.d.: 'J. Zucker'
ID: 82245
  • Jakub Zucker, tekst Joanna Tarnawska, Warszawa 2011, s. 133 (il.)