Jakub Zucker. Nowoczesny romantyk
20 lutego 2020 godz. 19:00

Estymacja: 11 000 - 15 000 zł

Estymacja: 11 000 - 15 000 zł

olej/płótno, 56 x 66 cm
na odwrociu naklejka z odręcznym napisem: 'K29 26 x 22 OCV 1930 s L USA | H Croton Scene I by Jacques Zucker'
ID: 82256
  • Jakub Zucker, tekst Joanna Tarnawska, Warszawa 2011, s. 78 (il.)