Jakub Zucker. Nowoczesny romantyk
20 lutego 2020 godz. 19:00

Estymacja: 1 000 - 2 000 zł

Estymacja: 1 000 - 2 000 zł

olej/deska, 22 x 16 cm
sygnowany p.g.: 'J. Zucker'
ID: 82257