Jakub Zucker. Nowoczesny romantyk (wyniki)
20 lutego 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 4 000 zł

Cena wylicytowana: 4 000 zł

olej/deska, 22 x 16 cm
sygnowany p.g.: 'J. Zucker'
ID: 82257