Jakub Zucker. Nowoczesny romantyk (wyniki)
20 lutego 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 7 000 zł

Cena wylicytowana: 7 000 zł

olej/płótno, 46 x 38,5 cm
sygnowany p.g.: 'J. Zucker'
ID: 82394
  • Jakub Zucker, tekst Joanna Tarnawska, Warszawa 2011, s. 56 (il.)