Jakub Zucker. Nowoczesny romantyk
20 lutego 2020 godz. 19:00

Estymacja: 2 000 - 4 000 zł

Estymacja: 2 000 - 4 000 zł

olej/płyta pilśniowa, 35,5 x 27 cm
sygnowany l.g.: 'J. Zucker.'
ID: 74651
  • Jakub Zucker, tekst Joanna Tarnawska, Warszawa 2011, s. 55 (il.)