Jakub Zucker. Nowoczesny romantyk
20 lutego 2020 godz. 19:00

Estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Estymacja: 6 000 - 8 000 zł

olej/płótno, 33 x 40 cm
sygnowany p.d.: 'J. Zucker'
ID: 82235
  • Jakub Zucker, tekst Joanna Tarnawska, Warszawa 2011, s. 126 (il.)