Jakub Zucker. Nowoczesny romantyk (wyniki)
20 lutego 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 6 500 zł

Cena wylicytowana: 6 500 zł

olej/deska, 27 x 35,5 cm
sygnowany p.d.: 'J. Zucker'
ID: 82242
  • Jakub Zucker, tekst Joanna Tarnawska, Warszawa 2011, s. 112 (il.)