Jakub Zucker. Nowoczesny romantyk
20 lutego 2020 godz. 19:00

Estymacja: 6 000 - 10 000 zł

Estymacja: 6 000 - 10 000 zł

olej/płótno, 41 x 51 cm
sygnowany p.d.: 'J.Zucker'
na odwrocie naklejka (częściowo oberwana): '42 W. 57 th Street | New York 19, N.Y. | Zucker'
ID: 82231