Jakub Zucker. Nowoczesny romantyk
20 lutego 2020 godz. 19:00

Estymacja: 4 000 - 6 000 zł

Estymacja: 4 000 - 6 000 zł

olej/deska, 18 x 25 cm
sygnowany l.d.: 'J. Zucker'
ID: 82236
  • Jakub Zucker, tekst Joanna Tarnawska, Warszawa 2011, s. 87 (il.)