Jakub Zucker. Nowoczesny romantyk (wyniki)
20 lutego 2020 godz. 19:00

Jakub Zucker (1900 Radom - 1981 Nowy Jork)
Obiad w ogrodzie, około 1970
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Obiad w ogrodzie, około 1970

Cena wylicytowana: 7 000 zł

olej/płótno, 27 x 35 cm
sygnowany p.d.: 'J. Zucker'
ID: 82253
  • Jakub Zucker, tekst Joanna Tarnawska, Warszawa 2011, s. 86 (il.)