Jakub Zucker. Nowoczesny romantyk (wyniki)
20 lutego 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 6 000 zł

Cena wylicytowana: 6 000 zł

olej/płótno, 36 x 43 cm
sygnowany l.d. i u dołu pośrodku: 'J. Zucker'
ID: 82261