Jakub Zucker. Nowoczesny romantyk
20 lutego 2020 godz. 19:00

Estymacja: 4 000 - 7 000 zł

Estymacja: 4 000 - 7 000 zł

olej/płótno, 41 x 33 cm
sygnowany p.d.: 'J. Zucker'
ID: 82251
  • Jakub Zucker, text by Joanna Tarnawska, Warszawa 2011, p. 72 (ill.)