Jakub Zucker. Nowoczesny romantyk
20 lutego 2020 godz. 19:00

Estymacja: 3 000 - 6 000 zł

Estymacja: 3 000 - 6 000 zł

olej/tektura, 32 x 23 cm
sygnowany p.d.: 'J. Zucker'
ID: 82243
  • Jakub Zucker, tekst Joanna Tarnawska, Warszawa 2011, s. 67 (il.)