Jakub Zucker. Nowoczesny romantyk
20 lutego 2020 godz. 19:00

Estymacja: 4 000 - 6 000 zł

Estymacja: 4 000 - 6 000 zł

olej/płótno, 53 x 66 cm
sygnowany p.d.: 'J. Zucker'
ID: 82258