Jakub Zucker. Nowoczesny romantyk (wyniki)
20 lutego 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 10 000 zł

Cena wylicytowana: 10 000 zł

olej/płótno, 60,5 x 73,5 cm
sygnowany p.d.: 'J. Zucker'
na odwrociu naklejka: 'Isola Bella | "Oil" | By Jacques Zucker'
ID: 82247
  • Jakub Zucker, tekst Joanna Tarnawska, Warszawa 2011, s. 130 (il.)