Sztuka Rosyjska. Ikony, Rzemiosło, Malarstwo.
8 kwietnia 2020 godz. 19:00

Rosja
Ikona - św. Sergiusz z Radoneża, XIX/XX w.
Estymacja: 5 500 - 7 000 zł
Rosja

Estymacja: 5 500 - 7 000 zł

tempera/deska, ryza srebrna, złocona, 26,5 x 22 cm
na krawędzi ryzy znaki złotnicze: rosyjska punca państwowa, próba srebra '84'
ID: 82729