Sztuka Rosyjska. Ikony, Rzemiosło, Malarstwo.
8 kwietnia 2020 godz. 19:00

Rosja
Ikona - św. Mikołaj Cudotwórca, 1 poł. XIX w.
Estymacja: 4 200 - 6 000 zł
Rosja

Estymacja: 4 200 - 6 000 zł

tempera/deska, ryza mosiężna, srebrzona i złocona, na nimbie imitacje kamieni szlachetnych, 31 x 26,7 cm, wymiary z kiotem: 35 x 30,5 cm
ID: 75000