Sztuka Rosyjska. Ikony, Rzemiosło, Malarstwo.
8 kwietnia 2020 godz. 19:00

Moskwa
Ikona - św. Mikołaj Cudotwórca, 1908-1926
Estymacja: 2 600 - 4 000 zł
Moskwa

Estymacja: 2 600 - 4 000 zł

tempera/deska, ryza srebrna, złocona, 12,5 x 10,5 cm, wymiary w kiocie: 20 x 17,5 cm
na nimbie znaki złotnicze: moskiewska punca probiercza, próba srebra '84', złotnik 'WG' (pisane cyrylicą)
ID: 82907