Sztuka Rosyjska. Ikony, Rzemiosło, Malarstwo.
8 kwietnia 2020 godz. 19:00

Rosja
Ikona - Chrystus Pantokrator, 1899-1908
Estymacja: 2 600 - 5 000 zł
Rosja

Estymacja: 2 600 - 5 000 zł

tempera/deska, ryza srebrna, złocona, 17,5 x 14 cm, wymiary z kiotem: 28,5 x 21 cm
na nimbie i u dołu ryzy znaki złotnicze: próba srebra '84', rosyjska punca probiercza, złotnik 'DCz' (pisane cyrylicą)
ID: 74992