GRAND HOTEL | SOPOT. Aukcja kolekcji (wyniki)
6 lipca 2019, godz. 19:00

Marian Mokwa (1889 Malary - 1987 Sopot)
Rewa, lata 60. XX w.
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Estymacja: 6 500 - 9 000 zł
Rewa, lata 60. XX w.

Cena wylicytowana: 10 000 zł
Estymacja: 6 500 - 9 000 zł

olej/płótno naklejone na płytę, 63,5 x 74 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'Mokwa'
ID: 67739

Dodaj obiekt

0
Wydrukuj katalog