GRAND HOTEL | SOPOT. Aukcja kolekcji (wyniki)
6 lipca 2019 godz. 19:00

Michał Szlaga (ur. 1978)
"Grand Hotel", 2019 r.
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Michał Szlaga (ur. 1978)
"Grand Hotel", 2019 r.

Cena wylicytowana: 9 500 zł

wydruk pigmentowy, unikat/papier archiwalny 300gsm, 66 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem na odwrociu: 'Grand Hotel | 1/1 |
Sopot / Warszawa | 2019 | Michał Szlaga'
fotografia naklejona na karton muzealny, w drewnianej ramie ze szkłem muzealnym
do obiektu dołączony certyfikat autorski
ID: 71787