GRAND HOTEL | SOPOT. Aukcja kolekcji (wyniki)

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Sprawdź PDF
Pobierz bezpłatną aplikację do licytacji online DESA Unicum:

Sprawdź PDF

Lista obiektów (129)

Marian Mokwa
Polskie wybrzeże, lata 50.-60. XX w.
olej/płótno, 68 x 109,2 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
Marian Mokwa
Panorama Gdyni, lata 50.-60. XX w.
olej/płótno, 118 x 188 cm
Cena wylicytowana: 50 000 zł
Marian Mokwa
Łodzie na brzegu I, lata 60. XX w.
akwarela/papier, 45,4 x 57 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Marian Mokwa
Łodzie na brzegu II, lata 50/60. XX w.
olej/płótno, 68 x 102,2 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
44
Marian Mokwa
Łodzie na brzegu III, lata 60. XX w.
akwarela/papier, 46 x 57,3 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Marian Mokwa
Rewa, lata 60. XX w.
olej/płótno naklejone na płytę, 63,5 x 74 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Marian Mokwa
Las pomorski, lata 50.-60. XX w.
olej/płótno, 68 x 78 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
47
Marian Mokwa
Martwa fala, lata 50.-60 XX w.
olej/tektura, 64 x 74 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 11 000 zł
48
Marian Mokwa
W Zatoce Puckiej, lata 50.-60. XX w.
olej/płótno naklejone na płytę, 63,5 x 74 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
49
Marian Mokwa
Martwa Wisła, lata 50.-60. XX w.
Cena wylicytowana: 35 000 zł
50
Eugeniusz Dzierzencki
Przystań rybacka w Sopocie, lata 60. XX w.
olej/płótno, 56,7 x 67,9 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
51
Eugeniusz Dzierzencki
Na przystani w Sopocie
olej/płótno, 54,5 x 92,5 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
52
Eugeniusz Dzierzencki
Orłowo, ok. 1970 r.
olej/tektura, 29,5 x 38 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 3 200 zł
53
Eugeniusz Dzierzencki
Sztormowa fala, ok. 1976 r.
olej/płótno naklejone na tekturę, 21 x 16 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 700 zł
54
Eugeniusz Dzierzencki
Kutry pod żaglami, ok. 1976 r.
olej/tektura, 15 x 19 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 500 zł
55
Eugeniusz Dzierzencki
Suszenie sieci, ok. 1976 r.
olej/tektura, 20 x 15 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 900 zł
56
Eugeniusz Dzierzencki
Przed połowem, ok. 1976 r.
olej/tektura, 16 x 20 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 700 zł
57
Eugeniusz Dzierzencki
Po połowie, ok. 1976 r.
olej/tektura, 16 x 19,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 500 zł
58
Eugeniusz Dzierzencki
"Pejzaż Kaszubski", lata 50. - 60. XX w.
olej/płótno, 52 x 63,5 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
59
Eugeniusz Dzierzencki
Chata nad morzem, ok. 1976 r.
olej/tektura, 16,5 x 20,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 2 200 zł
60
Eugeniusz Dzierzencki
Kuter, ok. 1976 r.
Cena wylicytowana: 2 000 zł
61
Eugeniusz Dzierzencki
Pejzaż, ok. 1970 r.
olej/płótno, 26 x 35,5 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
62
Henryk Baranowski
Chata, ok. 1970 r.
olej/tektura, 36 x 46,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 7 000 zł
63
Henryk Baranowski
Łodzie pod żaglami, ok. 1969 r.
olej/tektura, 28,3 x 33,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 5 000 zł
64
Henryk Baranowski
Powrót z plaży, ok. 1970 r.
olej/tektura, 41,4 x 48,2 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
65
Henryk Baranowski
"Rewa", ok. 1969 r.
olej/tektura, 28,5 x 33,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 3 200 zł
66
Henryk Baranowski
Świnoujście, ok. 1970 r.
olej/tektura, 27 x 34 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 2 800 zł
67
Autor nierozpoznany
Na żaglówce
olej/tektura, 25 x 30 cm
Cena wylicytowana: 700 zł
68
Autor nierozpoznany
Na przystani
olej/tektura, 29 x 40 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
69
Leonard Tomaszewski
Pejzaż Kolibek, 1954 r.
olej/tektura, 24 x 37 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 600 zł