GRAND HOTEL | SOPOT. Aukcja kolekcji (wyniki)

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Sprawdź PDF
Pobierz bezpłatną aplikację do licytacji online DESA Unicum:

Sprawdź PDF

Lista obiektów (129)

Michał Szlaga
"Grand Hotel", 2019 r.
wydruk pigmentowy, unikat/papier archiwalny 300gsm, 66 x 100 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Kolekcja z kasyna
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Kubeczek z mlecznożółtego szkła, 1900 r.
szkło, 12,7 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Sosjerka z Hotelu Metropol w Sopocie, XIX/XX w.
plater, 14,5 x 26 cm
Cena wylicytowana: 700 zł
M.S. Piłsudski wpływający do portu, 1935 r.
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 12,1 x 20,9 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Tadeusz Trepkowski
"M.S. Batory Szlakiem Południa", 1936 r.
litografia barwna/papier, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Tadeusz Trepkowski
"PALESTINE LINE", 1935 r.
litografia/papier, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
W. Falkowski
"SUD-AMERIKA LINIE", 1934 r.
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Marian Mokwa
Pejzaż morski, lata 50.-60 XX w r.
olej/płótno, 68,5 x 78,6 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
Marian Mokwa
Osada rybacka pod Łebą, lata 50.-60. XX w.
olej/płótno, 63,5 x 74 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł