Grafika Artystyczna (wyniki)
4 października 2018 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 600 zł
131

Cena wylicytowana: 2 600 zł

serigrafia/papier, 42 x 42 cm (arkusz)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Winiarski 79', opisany l.d.: '4/60'
ID: 63493