1 października 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 800 zł

Cena wylicytowana: 800 zł

litografia/papier, 71 x 57 cm (zadruk)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'St. Suberlak 1963' oraz opisany ołówkiem l.d.: '"WIOSNA 5" litografia 4/11' oraz sygnowany na matrycy l.g.: 'SUBERLAK'
ID: 14552