1 października 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 900 zł

Cena wylicytowana: 1 900 zł

litografia/papier, 50 x 70 cm (arkusz)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'E. Dwurnik 68' oraz opisany ołówkiem l.d.: 'litografia 1/6. - "U Hopfera"'
ID: 71151
„Interesują mnie przeciętni Polacy, uważam, że znam ich sprawy, ubiór, zwyczaje, przekonania, żargon – kocham ich i mam radość wystawić im pomnik swoim malarstwem”. – EDWARD DWURNIK