1 października 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 13 000 zł

Cena wylicytowana: 13 000 zł

serigrafia barwna/papier, 73 x 65,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: 'Plaża II/12 Jerzy Nowosielski 1996'
ID: 36176
  • por.: Jerzy Nowosielski, katalog wystawy, Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, Galeria Starmach, Fundacja Nowosielskich, Kraków 2003, poz. 709, str. 405 (il.)