1 października 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 700 zł
51

Cena wylicytowana: 700 zł

serigrafia barwna/papier, 70 x 50 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem wzdłuż kompozycji: '17/260 serigrafia OEDIPUS REX Get 80'
ID: 72637