1 października 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 800 zł

Cena wylicytowana: 800 zł

serigrafia barwna/papier, 39,5 x 30 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'J. Tarasin 77' oraz opisany ołówkiem l.d.: 'Krzywe koła'
ID: 77870