1 października 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 800 zł

Cena wylicytowana: 800 zł

serigrafia/papier, 15 x 14 cm (arkusz)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'H. Stażewski' 1984
ID: 58841