1 października 2019 godz. 19:00

Richard Anuszkiewicz (ur. 1930, Erie)
Kompozycja geometryczna, 1968 r.
Cena: 3 600 zł

Cena: 3 600 zł

litografia barwna/papier, 41 x 32 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem p.d.: 'ANUSZKIEWICZ 165/200 1968'
wiersz "Fall 1961" Roberta Lowella na odwrociu
ID: 71590