1 października 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 400 zł

Cena wylicytowana: 400 zł

miedzioryt/papier, 11,5 x 8,5 cm (arkusz)
sygnowany i datowany ołówkiem śr.d.: 'Get 87' oraz opisany na matrycy wewnątrz kompozycji: 'Ex libris | Z. Michael Legutko'
ID: 61455
  • Janusz Mikołaj Szymański, Ekslibrisy Eugeniusza Stankiewicza „Getasa", Warszawa 1993