1 października 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 400 zł

Cena wylicytowana: 400 zł

miedzioryt/papier, 10 x 7,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Get 83' oraz opisany na matrycy u dołu: 'Ex | Libris | Jana Sokołowskiego'
29 x 21 cm (arkusz)
ID: 61460
  • Janusz Mikołaj Szymański, Ekslibrisy Eugeniusza Stankiewicza „Getasa", Warszawa 1993