1 października 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 700 zł

Cena wylicytowana: 700 zł

linoryt, monotypia/karton, 60 x 46 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '"Ero" linoryt + monotypia 2015. (A.P.) Henryk Płóciennik '
ID: 66410
  • por. Płóciennik erotycznie, Adi Art Galeria, Łódź 2015, s. 2.