1 października 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 900 zł
50

Cena wylicytowana: 900 zł

litografia barwna/papier, 76 x 57 cm
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: 'color litho 50/32 Astrology T. Łapiński 71'
ID: 72727