1 października 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 9 500 zł

Cena wylicytowana: 9 500 zł

serigrafia barwna/papier, 92 x 70 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Jerzy Nowosielski 1997 r'
ID: 77551