6 lutego 2020 godz. 19:00

Richard Anuszkiewicz (ur. 1930, Erie)
"Żółty odwrócony", z teki "Art in America Graphics 70", 1970
Cena wylicytowana: 1 400 zł

Cena wylicytowana: 1 400 zł

litografia barwna/papier, 26,5 x 41,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'ANUSZKIEWICZ 1970'
ID: 77945