6 lutego 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 000 zł

Cena wylicytowana: 3 000 zł

serigrafia/papier, 15 x 14 cm
każda z prac sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: 'H. Stażewski 1984' oraz opisana l.d.: 'H.C. 68/150'
ID: 80244