6 lutego 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 900 zł

Cena wylicytowana: 1 900 zł

serigrafia barwna/folia, 60 x 60 cm (arkusz)
sygnowany i datowany p.d.: 'Novosad 73', opisany l.d.: '200/59'
ID: 80709
  • por. "Portfolio 9 x 5 konkret", Galerie Meißner, Hamburg, 1976