6 lutego 2020 godz. 19:00

Jurgen Peters (ur. 1936)
"Kreis zeichen", 1969
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Jurgen Peters (ur. 1936)
"Kreis zeichen", 1969

Cena wylicytowana: 3 500 zł

serigrafia barwna/papier, 61 x 61 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: '34/100 Kreis Zeichen JPeters 69'
ID: 80704