6 lutego 2020 godz. 19:00

Cena: 3 700 zł

Cena: 3 700 zł

serigrafia barwna/papier, 60 x 60 cm (arkusz)
sygnowany i datowany p.d.: 'Lenk 70'; opisany l.d.: '2/150'
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Thomas Lenk | KV Heidelberg 1970'
wydawnictwo JG 1970 KV Heidelberg
ID: 81041