6 lutego 2020 godz. 19:00

Dieter Ruden (ur. 1941)
Bez tytułu, 1969
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Dieter Ruden (ur. 1941)
Bez tytułu, 1969

Cena wylicytowana: 2 600 zł

serigrafia barwna/papier, 62 x 48 cm (zadruk)
sygnowany i datowany p.d.: 'Ruden 69'; opisany l.d.: '61/85'
ID: 80706