6 lutego 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 6 000 zł

Cena wylicytowana: 6 000 zł

serigrafia/papier, 44,5 x 29,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem p.d.: 'JERZY NOWOSIELSKI 93 II/8/50'
ID: 77953