6 lutego 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 8 000 zł

Cena wylicytowana: 8 000 zł

serigrafia barwna/papier, 85 x 70 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: ‘Jerzy Nowosielski 1995 r.’ oraz opisany l.d.: ‘18/60’
ID: 81520