Grafika Artystyczna. Sztuka Współczesna
27 października 2020 godz. 20:00

Estymacja: 4 800 - 6 000 zł
210

Estymacja: 4 800 - 6 000 zł

litografia barwna/papier, 60 x 57 cm (w świetle oprawy)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Vasarely' oraz opisany ołówkiem l.d.: '14/120'
ID: 90597