Grafika Artystyczna. Sztuka Współczesna
27 października 2020 godz. 20:00

Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
203

Estymacja: 4 000 - 6 000 zł

linoryt/papier, 50 x 36,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: 'VII Studia talmudyczne 37/50 S.Fijałkowski 78'
ID: 63131